صفحه اصلی / طرح های تشویقی بادی من
bodyman capsi shaker
bodyman new shoes bag
bodayman tshirt
bodymanteam logo
bodyman gift box
Bodyman atomwear tanktop front

هدایای بادی من که به همراه سفارش شما ارسال میشود...

ورزشکار گرامی شما میتوانید قبل از خرید هرگونه مکمل غذایی ورزشی ٬ به منظور آگاهی از مکمل های مورد نیاز به صورت تخصصی و علمی بر اساس تیپ بدنی و صرفه جویی در هزینه ها (جلوگیری از اتلاف هزینه شما در خرید مکمل هایی که برای هدف ورزشی شما مورد نیاز نیست) به وسیله تماس با واحد پشتیبانی بادی من و ارتباط با کارشناسان متخصص ما ٬ به صورت کاملا رایگان مشاوره و راهنمایی شوید

  • برای تمامی خریدهای آنلاین از وبسایت ٬ یک‌میلیون‌تومان و بالاتر ٬ شیکر بادی‌من به‌صورت رایگان همراه سفارش ارسال میشود .
  • برای تمامی خریدهای آنلاین از وبسایت ٬ دو میلیون‌تومان و بالاتر ٬ شیکر بادی‌من + تانک‌تاپ بادی‌من به‌صورت رایگان همراه سفارش ارسال میشود .

با خرید محصولات توینلب ٬ بی پی آی و ماسل فارم از بادی من و ثبت کد اصالت آنها در باشگاه مشتریان شرکت ویستارادین میتوانید علاوه بر جوایز اخذ شده در بادی من از جوایز کلاب ویستارادین نیز بهره مند شوید . همچنین با خرید محصولات اپتیموم نوتریشن ٬ بی اس ان ٬ سلوکور از بادی من و ثبت کد اصالت آنها در باشگاه مشتریان راک دارو میتوانید علاوه بر جوایز اخذ شده در بادی من از جوایز کلاب راک دارو نیز بهره مند شوید .