همراه بادی من تمرین کن !

در بادی من برنامه غذایی و تمرینی تخصصی بر اساس شرایط ژنتیکی و بدنی به صورت علمی و تخصصی ارائه میشه . اینجا برای مراجعات حضوری دستگاه آنالیز کامل و فوق پیشرفته بدنی وجود داره که به صورت کامل درصد عضله ٬ چربی و…شما اندازه گیری میشه و بر اساس محاسبات کامل برنامه شما توسط مربی ٬ متخصص و کارشناسان آماده سازی میشه

برنامه تمرینی و غذایی آنلاین و حضوری از دور و نزدیک !

برنامه تمرینی اختصاصی که به شکل علمی و آکادمیک توسط کارشناس فیزیولوژی و تربیت بدنی طراحی میشود ٬ نتیجه گیری شما را در رشته مربوطه بیش از ۲ برابر نسبت به خود تمرینی افزایش خواهد داد و در وقت و هزینه شما صرفه جویی میشود . به اعتقاد متخصصان و ورزشکاران حرفه ای روز دنیا و طبق آخرین تحقیقات علمی انجام شده ٬ برنامه تمرینی دقیق و علمی ، نقش بسیار پررنگ‌ تری از انواع داروها و مکمل‌های بدنسازی برای یک ورزشکار ایفا می‌کند . ورزشکار میتواند با استفاده از یک برنامه تمرینی و غذایی علمی و دقیق ، جلوی انواع هزینه‌های بیهوده (مانند استفاده بسیاری از مکمل‌های غیر ضروری، صرف زمان زیاد در باشگاه و اتلاف وقت ، هزینه‌های روحی و…) را خواهد گرفت . با پشتیبانی کامل توسط مربیان و پزشکان متخصص مجموعه بادی من ، تفاوت یک برنامه کامل ٬ علمی و اصولی را لمس خواهید نمود . شما با یک مجموعه بزرگ و تخصصی ارائه دهنده یک پکیج کامل سلامت در ارتباط هستید و هیچ یک از مراحل پیشرفت شما در این مسیر به صورت فردی و یا غیر علمی و غیر تخصصی تهیه و تنظیم نمیشود . در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام میتوانید از مراجعه و مشاوره حضوری متخصصان و مربیان بادی من بهره مند شوید ؛ بدین منظور رزرو نوبت ضروری میباشد . برنامه های تمرینی مجموعه بادی من برای هر فرد به صورت مجزا و اختصاصی آماده سازی میشوند . در صورتی که از برنامه‌های سه ماهه و بالاتر استفاده نمایید ، در صورت عدم رضایت از برنامه دریافتی ، تا ۹۰ روز پس از دریافت برنامه می‌توانید کل وجه پرداختی خود را دریافت نمایید .

آنالیز کامل بدن با جدیدترین دستگاه فول بادی آنالیز

اسکن کامل بدن ورزشکار به وسیله دستگاه فوق پیشرفته بادی کامپوزیشن بادی من به تیم مربیان و متخصصان بادی من کمک میکند تا طراحی سیستم تمرینی و غذایی در بالاترین سطح و بهترین شکل ممکن صورت پذیرد و بدین ترتیب بهترین نتیجه برای شاگرد حاصل شود . در مراجعات حضوری از این دستگاه استفاده میشود . در این اسکن ٬ درصد دقیق عضله ٬ چربی ٬ اسکلت استخوانی بدن ٬ همچنین میزان آب زیر پوست و چربی میان عضله ای فرد اندازه گیری میشود .

تیم بادی من

برنامه ی تمرینی و برنامه غذایی و انتخاب نوع مکمل مصرفی به صورت تخصصی در مجموعه بادی من برای اشخاص عضو این تیم توسط مربی رسمی فدراسیون ٬ کارشناس فیزیولوژی ورزشی و تربیت بدنی تنظیم میگردد . همچنین حرکات طراحی شده پس از تایید متخصص فیزیوتراپ مجموعه و با در نظر گرفتن مسدومیت ها و سابقه جراحات به عضو تیم ارسال میشود . به منظور دسترسی آسان ٬ تمامی برنامه ها به صورت فایل PDF برای شاگرد آماده سازی و ارسال میشود و در صورت ابهام لینک ویدئویی هر حرکت ارسال میگردد .

برنامه تمرینی بدنسازی و سایر رشته ها

تخفیف برنامه تمرینی ٬ برنامه غذایی و انتخاب مکمل برای مشتریان

برای مشتریان و کاربران وبسایت بادی من مبلغ ۵۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفته شده است و پس از پرداخت هزینه رزرو توسط این عزیزان مبلغ ۵۰ هزار تومان به عنوان تخفیف به شماره حسابشان بازگشت داده میشود . این برنامه به صورت دوره ی ۳۰ روزه اجرا میشود . لطفا به صورت کامل و با دقت فرم رزرو مربی را تکمیل نمایید و پس از آن با زدن دکمه ارسال و واریز مبلغ نهایی منتظر نوبت بمانید . به محض رسیدن نوبت شما مربی مورد نظر با شما تماس برقرار مینماید و مشاوره شما آغاز میشود . تمامی فرم ها ٬ عکس و مشخصات فردی شما در وبسایت آرشیو میشود و محفوظ است . میزان پیشرفت و تغییرات بدنی و مشخصات پیشرفت شما به صورت دوره ای و به صورت مولتی مدیا در قالب فایل برای شما ارسال میشود .

ناصر حسنی

blank

متخصص فیزیوتراپی و آسیبهای ورزشی

فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران

عضو کمیته پزشکی ورزشهای رزمی

دارای کمربند دان یک جودو

عضو تیم ملی کشتی پیشکسوتان

عضو تیم درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی ایران

عضو انجمن فیزیوتراپی ایران به شماره ن.پ.ف ۴۱۰۵

شکیلا رستم پور

blank

مربی تیم بانوان بادی من

مربی بدنسازی رسمی فدراسیون

کارشناس تغذیه

کاردانی پرورش اندام

شنتیا لک

blank

سرمربی تیم آقایان بادی من

قهرمان تیم ملی پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران

مربی بدنسازی رسمی فدراسیون

قهرمان جهان و آسیا

هدف ارائه و طراحی سیستم های تمرینی غذایی آنلاین بادی من

هدف مجموعه بادی من ایجاد مسیر صحیح تمرین تغذیه و نحوه اجرای صحیح حرکات ورزشی بدون آسیب رساندن به سلامت و بدن فرد میباشد . در این مسیر کتب آموزشی نیز در جهت ارتقای سطح علمی ورزشکاران ممتاز تیم بادی من در زمینه های ورزشی ٬ پزشکی و همچنین تغذیه ای اهدا میگردد . مربیان ٬ متخصص تغذیه متخصص فیزیوتراپی و فیزیولوژی ورزشی ٬ پزشک داروساز تمامی مراحل تهیه و تنظیم برنامه تمرینی برنامه غذایی و نحوه استفاده از مکملها را به صورت گروهی و با مشورت یکدیگر به انجام میرسانند ( موردی که کمتر در میان مربیان و متخصصان در ایران مرسوم است ) تجربه نشان داده است که گاهی این مشورت‌ ها و چالش‌ ها جهت بهبود برنامه ، وقت و انرژی بسیاری را میطلبد ولی نتیجه آن ، به نفع شاگرد و ورزشکار خواهد بود . بر اساس نوع عملکرد شما و بازخورد و عکس‌العمل بدنی شما در طی مدت اجرای اولین برنامه تمرینی ، در صورت نیاز برنامه شما در همان دوره اول اصلاح خواهد شد . هم چنین برنامه‌ی دوره‌های بعدی نیز بازبینی می‌شود . این یک فرآیند بسیار مهم و تاثیر گذار است که باعث افزایش سرعت رشد و پیشرفت شما خواهد شد . تغییرات اعمال شده در برنامه به شکلی خواهد بود که تمرین زدگی و روند فرسایشی به خود نگیرد و حتی در برخی مواقع استراحت و کاهش فشار تمرین نیز در نظر گرفته خواهد شد . نحوه اجرای صحیح حرکات برنامه تمرینی توسط مربیان ما و منابع موجود در سایت بادی من ، به شما آموزش داده خواهد شد . در صورت داشتن هرگونه مشکل و یا سوال ، از طریق ایمیل ٬ تلفن ، اسکایپ ٬ تلگرام و… از شما پشتیبانی خواهد شد . برنامه رژیم غذایی مخصوص شما و بر اساس سلیقه و عادات غذایی ورزشکار ، طراحی می‌شود . این که در هر روز برای دریافت بهترین و سالم‌ترین نتیجه ، ترجیحا چه غذاهایی مصرف نمایید به شکل اختصاصی ارائه می‌شود . این پکیج به صورت کامل ارائه میشود و در صورتی که شما برنامه تمرینی خود را به بهترین شکل ممکن اجرا نمائید اما در اجرای برنامه ی غذایی خود کوتاهی کنید ؛ نتیجه ی لازم را نخواهید گرفت . بر همین اساس مجموعه بادی من علاوه بر برنامه تمرینی ٬ برنامه غذایی و برنامه نحوه استفاده از مکمل های بدنسازی مجاز را به صورت یکجا و در پکیجی کامل در اختیار اعضای تیم بادی من قرار میدهد .