صفحه اصلی / برنامه تمرینی

همراه بادی من تمرین کن !

در بادی من برنامه تمرینی تخصصی بر اساس شرایط ژنتیکی و بدنی به صورت علمی و تخصصی توسط مربیان و کادر تخصصی مجرب و شناخته شده ارائه میشود. برای ورزشکاران حرفه‌ای دستگاه آنالیز کامل و پیشرفته بدنی وجود دارد که به صورت کامل کیفیت عضلات٬ درصد چربی و…اندازه گیری میشود و بر اساس محاسبات کامل و با در نظر گرفتن تمامی فاکتورها برنامه شما توسط مربی ٬ متخصص و کارشناسان آماده سازی خواهد شد. بدین شکل شما با یک زیرساخت پیشرفته و مدرن فعالیت ورزشی خود را دنبال خواهید نمود.

ناصر حسنی

متخصص فیزیوتراپی و آسیبهای ورزشی

فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران

عضو کمیته پزشکی ورزشهای رزمی

دارای کمربند دان یک جودو

عضو تیم ملی کشتی پیشکسوتان

عضو تیم درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی ایران

عضو انجمن فیزیوتراپی ایران به شماره ن.پ.ف ۴۱۰۵

تارخ آفتابیان

تارخ آفتابیان

مربی و مشاور واحد فروش

مشاور ارشد بخش فروش

مربی رسمی فدراسیون جهانی بدنسازی نچرال WNBF

ارائه برنامه تمرینی تخصصی نچرال

برنامه تمرینی و مشاوره آنلاین و حضوری از دور و نزدیک !

برنامه تمرینی اختصاصی که به شکل علمی و آکادمیک توسط کارشناس فیزیولوژی ورزشی و تربیت بدنی طراحی میشود٬ نتیجه گیری شما را در رشته مربوطه بیش از ۲ برابر نسبت به خود تمرینی افزایش خواهد داد و در وقت و هزینه شما صرفه جویی میشود. به اعتقاد متخصصان و ورزشکاران حرفه ای روز دنیا و طبق آخرین تحقیقات علمی انجام شده٬ برنامه تمرینی دقیق و علمی ، نقش بسیار پررنگ‌‌تری از انواع داروهای ممنوعه و مکمل‌های بدنسازی برای یک ورزشکار ایفا می‌کند. ورزشکار میتواند با استفاده از یک برنامه تمرینی علمی و دقیق، به شکلی اصولی جلوی انواع هزینه‌های بیهوده (مانند استفاده بسیاری از مکمل‌های غیر ضروری، صرف زمان زیاد در باشگاه و اتلاف وقت ، هزینه‌های روحی و…) را خواهد گرفت. با پشتیبانی کامل توسط مربیان و پزشکان متخصص مجموعه بادی من ، تفاوت یک برنامه کامل٬ علمی و اصولی را لمس خواهید نمود. شما با یک مجموعه بزرگ و تخصصی ارائه دهنده یک پکیج کامل سلامت در ارتباط هستید و هیچ یک از مراحل پیشرفت شما در این مسیر به صورت فردی و یا غیر علمی و غیر تخصصی تهیه و تنظیم نمیشود. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام میتوانید از مراجعه و مشاوره حضوری متخصصان و مربیان بادی من بهره‌مند شوید؛ بدین منظور رزرو نوبت ضروری میباشد . برنامه های تمرینی در اینجا برای هر فرد به صورت مجزا و اختصاصی آماده سازی میشوند. در صورتی که از برنامه‌های سه ماهه و بالاتر استفاده نمایید، در صورت عدم رضایت از برنامه دریافتی، تا ۹۰ روز پس از دریافت برنامه می‌توانید کل وجه پرداختی خود را دریافت نمایید.

آنالیز کامل بدن با جدیدترین دستگاه فول بادی آنالیز

اسکن کامل بدن ورزشکار به وسیله دستگاه فوق پیشرفته بادی کامپوزیشن بادی من به تیم مربیان و متخصصان بادی من کمک میکند تا طراحی سیستم تمرینی در بالاترین سطح و بهترین شکل ممکن صورت پذیرد و بدین ترتیب بهترین نتیجه برای شاگرد حاصل شود. در مراجعات حضوری از این دستگاه استفاده میشود. در این اسکن٬ درصد دقیق عضله٬ چربی٬ اسکلت استخوانی بدن٬ همچنین میزان آب میان بافتی و چربی میان عضله ای فرد اندازه گیری میشود.

برنامه تمرینی در خانه

برنامه ی تمرینی و انتخاب نوع مکمل مصرفی به صورت تخصصی در مجموعه بادی من برای اشخاص عضو این تیم توسط مربی رسمی فدراسیون ٬ پزشک داروساز و کارشناس تغذیه تنظیم میگردد . همچنین حرکات طراحی شده پس از تایید متخصص فیزیوتراپ مجموعه و با در نظر گرفتن مصدومیت‌ها و سابقه جراحات به عضو تیم ارسال میشود . به منظور دسترسی آسان ٬ تمامی برنامه ها به صورت فایل PDF برای ورزشکار آماده سازی و ارسال میشود و در صورت ابهام لینک ویدئویی هر حرکت ارسال میگردد . با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و استقبال از تمرین در خانه از سوی ورزشکاران ؛ به درخواست ورزشکار ، مربی میتواند سیستم‌های تمرینی متنوعی به منظور تمرین درخانه طراحی و تنظیم نماید .

هدف ارائه و طراحی سیستم های تمرینی مشاوره آنلاین بادی من

هدف مجموعه بادی من ایجاد مسیر صحیح تمرین و نحوه اجرای صحیح حرکات ورزشی بدون آسیب رساندن به سلامت و بدن فرد میباشد. در این مسیر کتب آموزشی نیز در جهت ارتقای سطح علمی ورزشکاران ممتاز تیم بادی من در زمینه های ورزشی٬ پزشکی اهدا میگردد. مربیان٬ کارشناس تغذیه متخصص فیزیوتراپی و فیزیولوژی ورزشی ٬ پزشک داروساز تمامی مراحل تهیه و تنظیم برنامه تمرینی و نحوه استفاده از مکملها را به صورت گروهی و با مشورت یکدیگر به انجام میرسانند ( موردی که کمتر در میان مربیان و متخصصان در ایران مرسوم است ) تجربه نشان داده است که گاهی این مشورت‌ ها و چالش‌ ها جهت بهبود برنامه ، وقت و انرژی بسیاری را میطلبد ولی نتیجه آن ، به نفع شاگرد و ورزشکار خواهد بود . بر اساس نوع عملکرد شما و بازخورد و عکس‌العمل بدنی شما در طی مدت اجرای اولین برنامه تمرینی ، در صورت نیاز برنامه شما در همان دوره اول اصلاح خواهد شد . هم چنین برنامه‌ی دوره‌های بعدی نیز بازبینی می‌شود . این یک فرآیند بسیار مهم و تاثیر گذار است که باعث افزایش سرعت رشد و پیشرفت شما خواهد شد . تغییرات اعمال شده در برنامه به شکلی خواهد بود که تمرین زدگی و روند فرسایشی به خود نگیرد و حتی در برخی مواقع استراحت و کاهش فشار تمرین نیز در نظر گرفته خواهد شد . نحوه اجرای صحیح حرکات برنامه تمرینی توسط مربیان ما و منابع موجود در سایت بادی من ، به شما آموزش داده خواهد شد . در صورت داشتن هرگونه مشکل و یا سوال ، از طریق ایمیل ٬ تلفن ، اسکایپ ٬ تلگرام و… از شما پشتیبانی خواهد شد .