مشاوره تخصصی: ۲۸۴۲۶۴ -۰۲۱
بادی من، مرکز تخصصی فروش مکمل

مشاوره تخصصی:

۲۸۴۲۶۴

-۰۲۱

آدرس فروشگاه
تنها شعبه بازدید و خرید حضوری

استان تهران - شهر تهران

بلوار دهکده المپیک پایین تر از میدان المپیک نبش خیابان ۳۳ پلاک ۱ داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی بخش فروش مکمل های ورزشی - بادی‌من هیچگونه شعبه فروش و خدمات حضوری و غیر حضوری به جز آدرسها و شماره تماس های درج شده در همین صفحه ندارد؛ لطفا هرگونه تخلفی در این زمینه گزارش شود. از همکاری شما در این زمینه صمیمانه سپاسگزاریم. ساعات کاری فروشگاه: شنبه تا چهارشنبه ۱۰:۳۰ تا ۲۱:۳۰ - پنجشنبه ها: ۱۰:۳۰ تا ۱۹ - جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل میباشد.

شماره های تماس
خطوط هوشمند بادی من

۰۲۱-۲۸۴۲۶۴ و ۹۱۰۳۵۶۶۱-۰۲۱​

در مواقع اختلال خطوط هوشمند میتوانید با شماره ۰۹۰۳۰۰۰۰۴۲۴ تماس حاصل فرمائید. همچنین این شماره به منظور ارسال اطلاعات و انتقال فایل در تلگرام و واتس اپ برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است.

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با مشاورین و واحد پشتیبانی بادی‌من، بخش پرسش‏های متداول را مشاهده فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید؛ با ما تماس بگیرید. سفارشات آنلاین ثبت شده توسط مشتریان گرامی در وبسایت بادی من، به صورت دائم و ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی توسط واحد مرسولات، پردازش و بسته بندی شده و آماده ارسال میشوند.

آدرس ایمیل
ایمیل جهت مکاتبات شرکت ها، سازمان ها و نهادها

info[at]bodyman[dot]ir

رسیدگی به پیشنهادها، انتقادها و شکایات 

مشترک گرامی، اگر انتقاد، پیشنهاد یا شکایتی از بادی‌من دارید؛ برای دریافت پاسخ سریع‌تر، میتوانید با شماره های پشتیبانی درج شده در این صفحه با ما در تماس باشید. همچنین از طریق باکس پیام میتوانید پیام خود را ارسال نمائید.

    سبد خرید
    خانه
    حساب کاربری من
    0 موارد محصول