صفحه اصلی / تماس با ما

تلفن تماس دفتر مرکزی پشتیبانی :

خط اصلی: ۲۸۴۲۶۴ (۰۲۱) ( ساعات پاسخگویی ۱۰ صبح الی ۲۱ )

خط ثابت پشتیبان: ۹۱۰۳۵۶۶۱ (۰۲۱) ( ساعات پاسخگویی ۱۰ صبح الی ۲۱ )

و در مواقع اختلال خطوط هوشمند میتوانید با شماره زیر تماس حاصل نمائید:

۰۹۰۳۰۰۰۰۴۲۴ همچنین این شماره به منظور ارسال اطلاعات و انتقال فایل در تلگرام و واتس اپ برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است.

مرکز فروش و بازدید حضوری مکمل های بدنسازی ورزشی

استان تهران – شهر تهران بلوار دهکده المپیک پایین تر از میدان المپیک نبش خیابان ۳۳ پلاک ۱ داروخانه شبانه روزی دکتر مستوفی بخش فروش مکمل های ورزشی بادی من

شنبه الی چهارشنبه: ۱۰:۳۰ صبح تا ۲۱:۳۰

پنجشنبه: ۱۰:۳۰ صبح تا ۱۹

جمعه و تعطیلات رسمی: تعطیل

روزهای پنجشنبه بخش پیگیری سفارشات و پشتیبانی تا ساعت ۱۹ فعال میباشد.

ایمیل پیگیری سفارش: info[at]bodyman[dot]ir

تماس با بادی‌من

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با مشاورین و واحد پشتیبانی بادی‌من، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

بادی‌من هیچگونه شعبه فروش و خدمات حضوری و غیر حضوری به جز آدرسها و شماره تماس های درج شده در همین صفحه ندارد٬ لطفا هرگونه تخلفی در این زمینه گزارش گردد؛ از همکاری شما در این زمینه متعاقبا سپاسگزاریم.

رسیدگی به انتقادها

مشترک گرامی، اگر انتقاد، پیشنهاد یا شکایتی از بادی‌من دارید؛ برای دریافت پاسخ سریع‌تر، میتوانید با شماره های پشتیبانی درج شده در این صفحه با ما در تماس باشید. همچنین از طریق باکس پیام میتوانید٬ پیام خود را ارسال نمائید .

( سفارشات آنلاین ثبت شده توسط مشتریان گرامی در وبسایت بادی من؛ به صورت دائم و ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی توسط واحد مرسولات، پردازش، بسته بندی و آماده ارسال میشوند )

مرکز پشتیبانی و امور مشتریان بادی‌من

در صورت نیاز پیام بدهید