blank

صفحه اصلی / ارسال سریع و بسته بندی استاندارد بادی من

ارسال رایگان

برای سفارش‌های ۵۰۰ هزار تومان و بالاتر

ارسال رایگان سفارشهای ۵۰۰ هزار تومان و بالاتر شهر تهران و سراسر کشور

امنیت ، سرعت و کیفیت در ارسال

با استفاده از زیرساخت پیشرفته پستی

همکاری با بزرگترین و بهترین شرکت‌های پستی

اسنپ‌باکس تهران

تحویل حداکثر یکروزه سفارش

تعرفه‌ویژه و تخفیف نسبت به پیک‌معمولی اسنپ‌باکس برای مشتریان بادی‌من

سرویس ویژه پرداخت در محل

پرداخت‌در‌محل به‌وسیله پوز بانکی و نقدی

سرویس پرداخت در محل در تهران و بیش از ۲۰۰ شهر ایران

بادی من علاوه بر توجه به حفظ کیفیت محصولات نگهداری شده در انبار ٬ حساسیت فراوانی به حفظ کیفیت محصولات در هنگام حمل و نقل نیز دارد  و میبایست تمهیدات بسیاری در این زمینه اندیشیده شود ؛ تا محصول به صورت امن ٬ سالم و قابل ردیابی ؛ به سرعت به دست مشتری برسد . در جهت تحقق این اهداف واحد ارسال محصولات بادی من به صورت شبانه روزی در حال پردازش سفارشات شما عزیزان با دقت و سرعت بالا میباشد .

ارسال رایگان در راستای حمایت از مشتری

به دلیل حجم و وزن بالای مکمل های غذایی ورزشی ٬ به صورت میانگین وزن بسته ها به بیش از ۶ کیلوگرم میرسد . به همین سبب هزینه ارسال تحت استانداردهای مورد تایید بادی من و یک سیستم حمل و نقل استاندارد بسیار بالا میباشد . در نظر داشته باشید که بادی من در بیش از ۲۰۰ نقطه کشور دارای سرویس پرداخت در محل نیز میباشد و کنترل این سرویس نیز دارای هزینه های بسیاری است . بادی من تمامی سفارش های ۵۰۰ هزار تومان و بالاتر (پرداخت اینترنتی) را به صورت کاملا رایگان ارسال مینماید . برای سفارش های پرداخت در محل و خریدهای کمتر از ۵۰۰ هزار تومان ؛ مبلغ ۲۰ هزار تومان برای تمامی نقاط کشور به صورت ثابت اخذ میشود ( مبلغ ثابت ۱۵ هزار تومان برای شهر تهران ) و هیچگونه مبلغ اضافی جهت تحویل سفارش از مشتری دریافت نمیشود . الباقی هزینه ها از جمله هزینه حمل و نقل مازاد بر ۲۰ هزار تومان پرداختی توسط مشتری ؛ هزینه بسته بندی و پلمپ ٬ ارزش افزوده ٬ بیمه ٬ مالیات و… از سوی بادی من پرداخت میشود .

با حمایت شما عزیزان ؛ هم اکنون و با افتخار ٬ تحویل کلیه سفارشات بادی من برای شهر تهران و تمامی نقاط کشور حدود ۳۰ درصد نسبت به سال گذشته سریعتر شده است . با سپاس از همراهی شما ورزشکاران عزیز…

امنیت حمل و نقل کالا در بادی من

تمامی محصولات غذایی و مکمل های بادی من در محلی کاملا امن ٬ در فضایی استاندارد و تجهیز شده و با مراقبت کامل در دمای استاندارد و بدون رطوبت نگهداری میشوند . لوازم و تجهیزات ورزشی نیز در انباری مستقل و به همین رویه نگهداری میشود تا هیچگونه بو ٬ رطوبت و…متوجه محصولات نشود . بدین ترتیب کالای اولیه به همان صورت و با حفظ کیفیت پس از عبور از واحد کنترل کیفی به واحد مرسولات ارسال میشود . پکیج و بسته بندی محصولات به صورت طناب کشی شده با استفاده از دستگاههای مدرن و در جعبه های مستحکم چند لایه قرار میگیرد و پلمپ میشود و بدین ترتیب هیچگونه اطلاعاتی از نوع محصول یا فاکتور ٬ در بیرون بسته بندی و قبل از باز شدن بسته برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود (برای بسته های پستی) و تنها اطلاعات پستی خریدار بر روی بسته بندی درج میشود . تمامی مرسولات بادی من بیمه هستند تا در صورت بروز اشکال و یا آسیب در سریعترین زمان ممکن با محصول سالم جایگزین و مجددا ارسال شوند .

توجه به سلامت و حفظ کیفیت محصولات هنگام حمل و نقل

بادی من در تلاش است تا کیفیت را فدای سرعت نکند ٬ چرا که بخش بزرگی از فعالیت وبسایت بادی من ٬ فروش مکمل های تغذیه ای ورزشی و بدنسازی میباشد . یک ماده غذایی و حتی مکمل غذایی میبایست با بهترین استاندارد های سیستم حمل و نقل جابجا شود تا کالای بسته بندی شده تحت تاثیر گرمای شدید ٬ مواد شیمیایی ٬ نور ٬ رطوبت و… نباشد . کالاهای ارسالی بدور از نور خورشید ٬ بدور از رطوبت و یا حمل با مایعات در یک کانتینر ٬ بدور از مواد شیمیایی و مواد مضر و بسیار با احتیاط حمل میشوند . بدین ترتیب در بیش از ۹۹.۹۹٪ کالای ارسالی در سلامت کامل تحویل مشتری میشود . همچنین مشتری موظف است در صورت مشاهده آسیب دیدگی بسته بندی ٬ قبل از تحویل بسته این موضوع را به بادی من اعلام نماید تا بادی من پس از بررسی بسته آسیب دیده را بازگشت داده و مجددا اقدام به ارسال کالای جایگزین از مبدا نماید .

سرویس پرداخت در محل

به منظور ارتقای رضایتمندی همراهان بادی من و احترام به حقوق شما همراهان گرامی ٬ هم اکنون در بیش از ۲۰۰ شهر کشور سرویس پرداخت در محل دریافت کالا دایر میباشد و شما عزیزان در شهرهای مشخص شده میتوانید پس از دریافت کالا مبلغ سفارش را به صورت نقدی و یا به وسیله پوز بانکی پرداخت نمائید . جهت اطلاعات از شهرهای تحت پوشش سرویس پرداخت در محل کلیک نمائید!

قابیلت رهگیری و ردیابی مرسوله از طریق بادی من

از آنجایی که بادی من یکی از بزرگترین شرکای تجاری یک شرکت خصوصی حمل و نقل میباشد . میتوان به جرات اذعان نمود که هم اکنون دارای با کیفیت ترین سیستم حمل و نقل در میان کسب و کارهای مشابه هستیم . کاربران گرامی میتوانند پس از ثبت سفارش به صورت تماس تلفنی ٬ پیگیری و رهگیری مرسوله خود را از طریق واحد پشتیبانی همه روزه بین ساعات ۱۱ الی ۱۶ انجام دهند . پشتیبانی بادی من به وسیله پنل پیشرفته سیستم حمل و نقل اختصاصی خود محل دقیق مرسولات٬تاریخ ارسال و…را به صورت کامل در اختیار شما قرار میدهد .

سرعت مناسب حمل و نقل در کنار حفظ کیفیت و امنیت

پس از ثبت سفارش توسط مشتری به سرعت پردازش سفارش توسط بادی من آغاز میگردد و بسته بندی تحویل واحد مرسولات میشود تا در سریعترین زمان ممکن ٬ سفارش به مشتری تحویل شود . در حال حاضر سفارشات شهر تهران و شهرهای اطراف استان تهران نهایتا ۲۴ تا ۳۶ ساعت کاری تحویل داده میشود و سرویس اسنپ باکس حداکثر تحویل همان روز را برای شهر تهران فراهم مینماید . همچنین کلیه مناطق و استانهای همجوار و نزدیک تر به تهران که مبدا حرکت کامیون های حمل و نقل بادی من میباشد ٬ موعد تحویل حداکثر ۳ روز کاری میباشد . دور افتاده ترین مناطق به انبار مرکزی بادی من واقع در تهران از جمله سیستان و بلوچستان ٬ خوزستان ٬ هرمزگان و شهرها و روستا های زیر مجموعه آنها ٬ در حال حاضر دارای زمان تحویل حداکثر ۵ روز میباشد . به جهت ارائه خدمات به سراسر کشور و تمامی نقاط ایران حتی شهر ها و روستا های کوچک ٬ بادی من در شهرهای بدون نماینده شرکت حمل و نقل طرف قرارداد ٬ سفارشات مشتری را توسط پست جمهوری اسلامی ایران و به صورت پست سفارشی ارسال مینماید و بازه ی زمانی تحویل بر اساس قوانین پست سفارشی میباشد .

سرویس اسنپ باکس مخصوص شهر تهران

با انتخاب سرویس اسنپ باکس با توجه به ارسال امن سریع و مقرون به صرفه ٬ ساکنان شهر تهران میتوانند سفارش ثبت شده خود را همان روز در محل مورد نظر دریافت نمایند . سرویس اسنپ باکس و الوپیک صرفا برای سفارشات پرداخت شده به صورت آنلاین انجام میشود و پرداخت کرایه بر عهده مشتری میباشد . تمامی سفارشات از مبدا میدان المپیک ارسال میشود و از نرم افزار اسنپ و الوپیک هزینه ارسال قابل استعلام است. سرویس اسنپ باکس در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی غیر فعال میباشد.

میانگین هزینه اسنپ باکس برای سفارشات ساکنین شهر تهران به صورت حدودی مبلغ ۲۰ هزار تومان میباشد.
صفحه اصلی
اینستاگرام
سبد خرید
تماس با ما