اخبار بدنسازی و فیتنس

آیا یوتیوب رفع فیلتر شده است؟

از ساعاتی پیش سایت یوتیوب برای بسیاری از کاربران در ایران و با آی پی ایران بدون فیلتر باز می‌شود و گزارش ها از سراسر ایران حکایت از رفع فیلتر یوتیوب در کشورمان دارد!

به گزارش اقتصاد نیوز,  سایت یوتیوب بدون فیلتر در برخی مناطق ایران باز می‌شود. هنوز هیچ مقام رسمی در مورد رفع فیلتر یوتیوب در ایران اظهار نظر نکرده و حتی سورپرایز وزیر ارتباط هم که قرار بود امروز از آن پرده بردارد،‌ ربطی به رفع فیلتر یوتیوب نداشته و مربوط به یک سرویس پستی به نام “پست پلاس” است. با این حال،‌ هم اکنون برخی سرویس دهنده های اینترنت در کشور بدون فیلتر یوتیوب را باز می‌کنند.

ظاهرا یوتیوب تنها در برخی مناطق بدون فیلتر باز می‌شود. اکثر کاربرانی که بدون فیلتر به یوتیوب دسترسی دارند هم تنها صفحه ویدیو برایشان باز شده و خود ویدیو پخش نمی‌شود. امیدواریم رفع فیلتر یوتیوب واقیت داشته باشد اما به نظر می‌رسد با یک اختلال یا تغییراتی در شبکه مواجه هستیم!

یوتیوب (youtube) بزرگترین سرویس اشتراک گذاری ویدئو در دنیا میباشد و کاربران بسیاری از طریق سرویس استریم این برند کسب درآمد میکنند و مدت زیادی است به دستور کارگروه فیلترینگ ، در ایران فیلتر شده است .

1 نظر در “آیا یوتیوب رفع فیلتر شده است؟

  1. Avatar ناشناس گفت:

    یوتیوب بدون فیلتر برام بارگذاری میشه بعضیا میگن که ویدئو پخش نمیکنه ولی برای من ویدئو هم پخش شد شاید واقعا رفع فیلتر شده باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *