blank

صفحه اصلی / اخبار مسابقات بدنسازی و فیتنس / لیست دعوت شدگان به اردوی تیم ملی بدنسازی ۱۴۰۰

لیست دعوت شدگان به اردوی تیم ملی بدنسازی ۱۴۰۰

blank

رضا سلطانی نژاد در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در رابطه با اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی اظهار داشت: با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک، ماسکولار، پرورش اندام و بادی کلاسیک قهرمانان هر دسته شناخته شدند. در خلال این رقابت ها اعضای کمیته فنی نفرات مدنظر خود را انتخاب و سپس به فدراسیون معرفی کرده بودند. این لیست امروز با حضور رییس فدراسیون بررسی و در نهایت تایید و نهایی شد.

وی افزود: ملی پوشانی که نامشان در لیست اعلام شده وجود دارد، باید روز جمعه 26 شهریورماه ساعت 9 صبح به آدرس تهران – بلور ارتش – میدان محلاتی – خیابان نخل – داخل مجموعه ورزشی باشگاه آتش نشانی- باشگاه بدنسازی اسکات مراجعه کرده و خودشان را به آقای مجتبی هاشمی، سرپرست اردو معرفی کنند. ورزشکاران دعوت شده حتما باید اصل پاسپورت خود را به همراه داشته باشند. از همین جا اعلام می کنم هر ورزشکاری که سر زمان تعیین شده در محل اردو حاضر نشود، از اردوی تیم ملی خط خواهد خورد و غیبت ورزشکار به منزله انصراف از تیم ملی می باشد.

رییس سازمان تیم های ملی همچنین عنوان کرد: احسان کنگرلو، ناصر گرجی، آرش نویدی، عباس مهدوی، علی نعمتی، یوسف کریمی، محمود ساوالان، محمود لاله‌گون، مهدی حاتمی اعضای کادرفنی تیم ملی برای مسابقات آسیایی و جهانی خواهند بود. سلطانی نژاد در پایان اسامی ملی پوشان را برای حضور در مسابقات آسیایی لبنان و جهانی اسپانیا به شرح زیر اعلام کرد:

لیست ملی پوشان دعوت شده برای مسابقات جهانی اسپانیا

فیزیک کلاسیک

دسته اول: علی عسگری

دسته دوم: قاسم عباسپور

دسته سوم: نوید سمایی

دسته چهارم: سجاد حیدری

دسته پنجم: فرشاد ولی‌پور

بادی کلاسیک

دسته اول: احمدرضا عبدالهی

دسته دوم: محمد یوسفی

دسته سوم: بهزاد عدالت

دسته چهارم: وحید وحدت

دسته پنجم: محمد دارابی

پرورش اندام

65 کیلوگرم: حسین هادی نژاد

70 کیلوگرم: حسین فرهادی

75 کیلوگرم: فرشاد گنجی

80 کیلوگرم: عزیز معززی

85 کیلوگرم: ابراهیم ارزشمند

90 کیلوگرم: مهدی مصطفی لو و مهدی ارزشمند

95 کیلوگرم: مجید جامه بزرگ و حسین کلاته

100 کیلوگرم: رضا پارسی خطیبی

100+ کیلوگرم: ورزشکاری مورد نظر کمیته فنی جهت اعزام قرار نگرفت.

فیزیک

دسته اول: شنتیا لک پور

دسته دوم: ابراهیم امیدی

دسته سوم: فرید علیمردانی

دسته چهارم: محسن عزیزی

دسته پنجم: سینا شریفی

دسته ششم: شایان پرواز

ماسکولار

178+ سانتی متر: نوید عالی نژاد

لیست ملی پوشان دعوت شده برای مسابقات آسیایی لبنان

فیزیک کلاسیک

دسته اول: مرتضی راستگو

دسته دوم: بهنام آزادی

دسته سوم: مصطفی صابری

دسته چهارم: میثم اسکندری

دسته پنجم: مرتضی شاه حسینی

بادی کلاسیک

دسته اول: محمد سعید

دسته دوم: عرفان لطیفیان

دسته سوم: سیدمجتبی حسینی

دسته چهارم: مصطفی ابوطالبی

دسته پنجم: محسن کهن جامه

پرورش اندام

55 کیلوگرم: مسلم صحتی اصل

60 کیلوگرم: آبتین پگاه

65 کیلوگرم: فرشاد کریمی

70 کیلوگرم: محمد ترک زاده

75 کیلوگرم: فرامرز عزیزی

80 کیلوگرم: محمدرضا فرد

85 کیلوگرم: محمدحسین عارفی

90 کیلوگرم: خلیل اسدی

95 کیلوگرم: مجتبی ارزشمند

100 کیلوگرم: سجاد ولی الهی

100+ کیلوگرم: ابراهیم دستی و کیانوش خرمی‌پور

فیزیک

دسته اول: ناصر خدامی

دسته دوم: نقی رضایی

دسته سوم: مانی سالاری

دسته چهارم: علیرضا بیات

دسته پنجم: میلاد موسی زاده

دسته ششم: سیدمحمد هادی حقیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلی
اینستاگرام
سبد خرید
تماس با ما