اخبار مسابقات بدنسازی و فیتنس

برگزاری رقابت های فیتنس چلنج در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی تهران

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اولین دوره مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ شهریورماه در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد؛ بدین شکل که مسابقات آقایان روز پنجشنبه و مسابقات بانوان روز جمعه انجام می شود.

به منظور شرکت در این رقابتها که حکم انتخابی تیم ملی جهت شرکت در رقابت های جهانی اسپانیا را هم دارد، ورزشکاران سراسر کشور می توانند با مراجعه به سامانه ملی بدنسازی ثبت نام کنند. ورزشکاران ابتدا باید در سامانه ملی بدنسازی عضو شوند و سپس در لینک مربوط به مسابقات فیتنس چلنج ثبت نام کنند. عضویت در سامانه صرفا نمی تواند به معنای شرکت در مسابقه باشد و باید حتما ورزشکاران در لینک مربوط به مسابقات در سامانه ملی بدنسازی به آدرس portal.iranbbf.ir ثبت نام کرده و مدارک خود را تکمیل کنند.

همچنین در روز مسابقه نیز ورزشکاران باید تست کرونا (PCR) خود را به همراه داشته باشند. لازم به ذکر است؛ ثبت نام ورزشکاران جهت حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی فیتنس استایل، فیتنس اسپرت و ماسل استایل هم که قرار است یک و دو مهرماه برگزار شود، از طریق سامانه ملی بدنسازی انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در آستانه برگزاری رقابتهای فیتنس چلنج قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، هیأت های استانهای زنجان و مرکزی اسامی نفرات خود را برای حضور در این رقابتها اعلام کردند.

اسامی این تیمها به شرح زیر است:

تیم شرکت کننده از زنجان در مسابقات فیتنس چلنج

ورزشکار بخش آقایان: امیرحسین نظری، سجاد کریمی

ورزشکار بخش بانوان: خدیجه اسماعیلی

مربی و سرپرست: مسعود محمدی

***

تیم شرکت کننده از مرکزی در مسابقات فیتنس چلنج

ورزشکار بخش آقایان:

احمد رفیعی، سجاد رفیعی، آرتین امیری، محمدمهدی ترابی، سعید عبادی، مهدی نحوی، محسن بهلولوند

ورزشکاران بخش بانوان:

پریسا سلسله، زهرا جودکی، لیلا سالاروند، سما مرادی عراقی

مربی: امید نگهبان

مربی بانوان: فرشته کریمی

سرپرست:مهدی عابدی

سرپرست بانوان: سارا سادات جنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *