blank

تقویم مسابقات بین المللی NPC سال ۲۰۲۱ میلادی

blank

تقویم زیر مربوط به مسابقات اینترنشنال فدراسیون ان پی سی میباشد و از منبع سایت ان پی سی استخراج شده است. قبل از برنامه ریزی به منظور شرکت در مسابقات تقویم حتما مجددا از طریق ایمیل های درج شده آنرا استعلام نمائید.

Please address any questions to Tony Blinn at tblinn@ifbbpro.com.

DATECOUNTRYEVENT TYPEPROMOTERE-MAIL
2/13JapanRegionalTamer El-Guindytamer@musclecontest.com
2/20AustraliaRegionalTony Dohertytony@arnoldclassic.com.au
2/21AustraliaRegionalTony Dohertytony@arnoldclassic.com.au
2/21JapanRegional & National Pro QualifierTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
2/27AustraliaRegionalTony Dohertytony@arnoldclassic.com.au
2/28AustraliaRegionalTony Dohertytony@arnoldclassic.com.au
3/6BrazilRegionalTamer El Guindytamer@musclecontest.com
3/6AustraliaPro QualifierTony Dohertytony@arnoldclassic.com.au
3/13ParaguayRegionalCarlos Ayalanpcparaguay@gmail.com
3/13-14BrazilRegionalTamer El Guindytamer@musclecontest.com
3/20JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
3/20BrazilRegionalTamer El Guindytamer@musclecontest.com
3/21South KoreaRegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
3/21ArgentinaRegionalMarcelo Gilinfo@fma-argentina.com.ar
3/27BrazilRegionalTamer El Guindytamer@musclecontest.com
3/28South KoreaNatural RegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
3/29United KingdomRegional2 Bros Prosian@2bpevents.com
4/2South AfricaRegionalChampagne Productionscandy@champagneproductions.co.za
4/4JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
4/10-11PolandRegionalRobert Piotrkowiczoffice@ifbbpro.pl
4/11MexicoRegionalFrank Diazamericanmusclesupply@gmail.com
4/11RussiaPro QualifierChris Minnesevents@centerpodium.com
4/17United KingdomRegional2 Bros Prosian@2bpevents.com
4/18United KingdomRegional2 Bros Prosian@2bpevents.com
4/18South KoreaNatural RegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
4/24JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
4/24-25SpainRegionalJuan Carlos Beltranjc.beltran@bigman.es
4/25South KoreaRegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
5/1New ZealandPro Qualifier (MP+BIK only)Moe Elmoussawimoesmuscle@yahoo.com
5/1-2RussiaRegionalOksana Grishinagrishinaksusha@yahoo.com
5/2South KoreaNatural RegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
5/2United KingdomBen Weider Pro Qualifier2 Bros Prosian@2bpevents.com
5/4JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
5/8-9SpainRegionalPablo Martinezpabloms7@hotmail.com
5/9South KoreaRegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
5/9United KingdomRegional2 Bros Prosian@2bpevents.com
5/15BrazilRegionalTamer El Guindytamer@musclecontest.com
5/15HungaryRegionalIldiko Buranitsinfo@fitparade.hu
5/15South KoreaRegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
5/15PolandRegionalRobert Piotrkowiczoffice@ifbbpro.pl
5/16PolandPro QualifierRobert Piotrkowiczoffice@ifbbpro.pl
5/16South KoreaPro QualifierAlex Hongcubeintl@gmail.com
5/22RussiaPro QualifierOksana Grishinagrishinaksusha@yahoo.com
5/22JapanPro QualifierTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
5/23PortugalRegionalSandra Ferreiraambdesportivos@gmail.com
5/23-24SpainRegionalTeba Roldantebaroldan@hotmail.com
5/28-29ChinaRegionalHugo Chanhugocyk@netvigator.com
5/29South AfricaRegionalChampagne Productionscandy@champagneproduction.co.za
5/29JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
5/29BrazilRegionalTamer El Guindytamer@musclecontest.com
5/30ItalyRegionalGian Enrico Picagpica@ifbbproitaly.com
5/30PortugalPro QualifierSandra Ferreiraambdesportivos@gmail.com
6/4-6SpainAmateur OlympiaEmilio Martinezemilio@emiliomartinez.com
6/5JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
6/5South KoreaRegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
6/5BrazilRegionalTamer El Guindytamer@musclecontest.com
6/6United KingdomRegional2 Bros Prosian@2bpevents.com
6/13South KoreaNatural RegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
6/13UkrainePro QualifierValeriy Lutsakvlutsak.psl@gmail.com
6/19JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
6/19ItalyRegionalGian Enrico Picagpica@ifbbproitaly.com
6/20ItalyPro QualifierGian Enrico Picagpica@ifbbproitaly.com
6/20BrazilRegionalTamer El Guindytamer@musclecontest.com
6/20South KoreaRegionalSteve Kimsungyeobkim@gmail.com
6/26MexicoPro QualifierCayden Rileymexicosupershow@gmail.com
6/26-27BahamasPro QualifierTim Gardnertgflex.florida@gmail.com
6/27NetherlandsRegionalLiona Bergmannlionabergmann@gmail.com
7/3JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
7/3South KoreaRegionalSteve Kimsungyeobkim@gmail.com
7/4United KingdomRegional2 Bros Prosian@2bpevents.com
7/10JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
7/10South KoreaRegionalSteve Kimsungyeobkim@gmail.com
7/10-11SpainPro QualifierEmilio Martinezemilio@emiliomartinez.com
7/11South KoreaNatural RegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
7/16-17PortugalAmateur OlympiaSandra Ferreiraambdesportivos@gmail.com
7/17MexicoRegionalGabriel Velascogvelascomur@gmail.com
7/17-18CroatiaRegionalGian Enrico Picagpica@v-power.sm
7/18South KoreaNatural RegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
7/24JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
7/24South KoreaNatural RegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
7/25South KoreaNatural Pro QualifierAlex Hongcubeintl@gmail.com
7/31MexicoRegionalSlawomir Porowskiinfo@vallartabodyfitcontest.com.mx
7/31JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
8/1South KoreaRegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
8/1United KingdomPro Qualifier2 Bros Prosian@2bpevents.com
8/3HKSARRegionalHugo Chanhugocyk@netvigator.com
8/7New ZealandPro Qualifier (WELL only)Moe Elmoussawimoesmuscle@yahoo.com
8/12-14SpainEuropean Pro QualifierGian Enrico Pica & Emilio Martinezgpica@ifbbproitaly.com & emilio@emiliomartinez.com
8/14JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
8/14South KoreaRegionalSteve Kimsungyeobkim@gmail.com
8/14New ZealandPro Qualifier (CP only)Moe Elmoussawimoesmuscle@yahoo.com
8/15South KoreaPro QualifierSteve Kimsungyeobkim@gmail.com
8/22JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
8/22United KingdomRegional2 Bros Prosian@2bpevents.com
8/22ArgentinaRegionalCristian Harteninfo@fma-argentina.com.ar
8/28FranceOpen + Natural RegionalRon Hacheronhache@unitz.ca
8/28PolandRegionalRobert Piotrkowiczoffice@ifbbpro.pl
8/29PolandPro QualifierRobert Piotrkowiczoffice@ifbbpro.pl
8/29JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
9/4-5SpainRegionalGabriel Opare & Emilio Martinezgabrielopare88@hotmail.com
9/4-5ItalyRegionalBarbara Bagnuolobb.IFBBProItaly@gmail.com
9/5South KoreaNatural RegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
9/5United KingdomRegional2 Bros Prosian@2bpevents.com
9/10-12BrazilAmateur OlympiaAnderson Gomes Marinhoandfenim@icloud.com
9/11United KingdomRegional2 Bros Prosian@2bpevents.com
9/11New ZealandPro Qualifier (FIG only)Moe Elmoussawimoesmuscle@yahoo.com
9/12South KoreaRegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
9/12NetherlandsRegionalLiona Bergmannlionabergmann@gmail.com
9/12FinlandPro Qualifier2 Bros Prosinfo@2bpevents.com
9/18JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
9/18South KoreaRegionalAlex Hongcubeintl@gmail.com
9/18AustriaRegionalDr. Wolfgang Schoberw.schober@npcaustria.at
9/18CanadaNational Pro QualifierRon Hacheronhache@unitz.ca
9/18-19PolandRegionalRobert Piotrkowiczoffice@ifbbpro.pl
9/19South KoreaPro QualifierAlex Hongcubeintl@gmail.com
9/19NorwayPro Qualifier2 Bros Prosinfo@2bpevents.com
9/19AustriaPro QualifierDr. Wolfgang Schoberw.schober@npcaustria.at
9/19United KingdomNatural Regional2 Bros Prosian@2bpevents.com
9/19UruguayRegionalMarta Aguiarexpodeportesyritmos@gmail.com
9/25JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
9/25MexicoRegionalHumberto Kauffmannhumberto@atlasbodybuilding.com
9/25-26ItalyAmateur OlympiaBarbara Bagnuolobb.IFBBProItaly@gmail.com
9/25-26SpainRegionalRaul Carrascotebaroldan@hotmail.com
10/1-2United KingdomArnold Amateur2 Bros Prosian@2bpevents.com
10/2South AfricaRegionalChampagne Productionscandy@champagneproductions.co.za
10/2-3RomaniaRegionalWings of Strengthalina@wingsofstrength.net
10/2-3SpainRegionalPablo Martinezpabloms7@hotmail.com
10/3ItalyRegionalBarbara Bagnuolobb.IFBBProItaly@gmail.com
10/5-6USAAmateur OlympiaDan Solomon, Tamer El Guindy, Cayden Rileyamateur@mrolympia.com
10/9SwedenRegionalHanne Gaineshanne.gaines@swedishfitness.se
10/9JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
10/9FranceOpen + Natural RegionalRon Hacheronhache@unitz.ca
10/10BulgariaRegionalMartin Rusanovpromoterbulgaria@gmail.com
10/15San MarinoRegionalBarbara Bagnuolobb.IFBBProItaly@gmail.com
10/16MexicoPro QualifierM&M Promotionsinfo@monterreybodybuilding.com
10/16JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
10/16-17HungaryRegionalIldiko Buranitsinfo@fitparade.hu
10/16-17HungaryPro QualifierIldiko Buranitsinfo@fitparade.hu
10/16-17San MarinoNational Pro QualifierBarbara Bagnuolobb.IFBBProItaly@gmail.com
10/17ArgentinaRegionalDeborah Chahnarianinfo@fma-argentina.com.ar
10/23JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
10/23PolandRegionalRobert Piotrkowiczoffice@ifbbpro.pl
10/23-24SpainRegionalPablo Martinezpabloms7@hotmail.com
10/24PolandPro QualifierRobert Piotrkowiczoffice@ifbbpro.pl
10/24NetherlandsRegionalLiona Bergmannlionabergmann@gmail.com
10/27-30BrazilPro QualifierTamer El-Guindytamer@musclecontest.com
10/27-30BrazilMaster Pro QualifierTamer El-Guindytamer@musclecontest.com
10/27-31EgyptAmateur OlympiaKO Squadinfo@kosquadegypt.org
10/30GermanyPro QualifierDennis Jamespro_dennisjames@yahoo.com
10/30PhilippinesRegionalPro Medialahainamae@gmail.com
10/30South AfricaRegionalChampagne Productionscandy@champagneproduction.co.za
10/30FranceOpen + Natural RegionalRon Hacheronhache@unitz.ca
10/31SwitzerlandRegionalKathi Fleiginfo@1upevents.ch
10/31BelgiumNatural RegionalLiona Bergmannlionabergmann@gmail.com
11/6El SalvadorRegionalMaggie Cambronero & Neil Hillmaggy305@gmail.com
11/6New ZealandPro Qualifier (BIK only)Moe Elmoussawimoesmuscle@yahoo.com
11/6GhanaRegionalVictor A. Baiden & William BonacBaiden7va@gmail.com
11/6-7SpainRegionalEmilio Martinezemilio@emiliomartinez.com
11/6-7GeorgiaPro QualifierBen Samimibehnam2511@aol.com
11/7El SalvadorPro QualifierMaggie Cambronero & Neil Hillmaggy305@gmail.com
11/7United KingdomOpen + Natural Regional2 Bros Prosian@2bpevents.com
11/7SpainBen Weider Pro QualifierEmilio Martinezemilio@emiliomartinez.com
11/13RomaniaPro QualifierTim Gardnertgflex.florida@gmail.com
11/13-14JapanAmateur OlympiaTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
11/19USANatural Ben Weider WorldWide ClassicRon Hache & Gary Uditronhache@unitz.ca & gudit@comcast.net
11/19-21ArgentinaAmateur OlympiaTamer El-Guindy, Maz Ali, Fernando Loreirotamer@musclecontest.com
11/20FranceOpen + Natural RegionalRon Hacheronhache@unitz.ca
11/20BermudaPro QualifierSerge Saricsergesaric@gmail.com
11/21DenmarkAmateur Olympia2 Bros Prosinfo@2bpevents.com
11/26-27SpainPro QualifierEmilio Martinez & Juan Carlos Beltranjc.beltran@bigman.es
11/26-27BrazilPro QualifierTamer El-Guindytamer@musclecontest.com
11/27SwedenNational RegionalHanne Gaineshanne.gaines@swedishfitness.se
11/27CanadaNatural Pro QualifierRudy Jambrosicrudy.jambrosic@gmail.com
11/27-28ColombiaNatural RegionalIbon Palacioibon2624@hotmail.com
11/28United KingdomNatural Pro Qualifier2 Bros Prosian@2bpevents.com
12/3LithuaniaRegionalBarbara Bagnuolobb.IFBBProItaly@gmail.com
12/3ThailandPro QualifierMoe Elmoussawimoesmuscle@yahoo.com
12/3South AfricaRegionalChampagne Productionscandy@champagneproduction.co.za
12/3-5IndiaAmateur OlympiaSheru Aangrishsheru@sheruclassic.com
12/4South AfricaPro QualifierChampagne Productionscandy@champagneproductions.co.za
12/4IrelandPro QualifierTamer El-Guindytamer@musclecontest.com
12/4CanadaPro QualifierRon Hacheronhache@unitz.ca
12/4-5LithuaniaPro QualifierBarbara Bagnuolobb.IFBBProItaly@gmail.com
12/5JapanRegionalTakayuki Shojiinfo@ifbbpro-japan.com
12/9-10IraqPro QualifierBen Samimibehnam2511@aol.com
12/10ArgentinaRegionalFernando Loreiroloreirofernando@hotmail.com
12/11NetherlandsRegionalLiona Bergmannlionabergmann@gmail.com
12/11FranceOpen + Natural RegionalRon Hacheronhache@unitz.ca
12/11-12ArgentinaPro QualifierFernando Loreiroloreirofernando@hotmail.com
12/12NetherlandsPro QualifierLiona Bergmannlionabergmann@gmail.com
12/17-18AustriaPro QualifierTamer El-Guindytamer@musclecontest.com
12/18FranceOpen + Natural Pro QualifierRon Hacheronhache@unitz.ca
12/19District of TaiwanPro QualifierJohn Chenjohnchenjc@hotmail.com
12/20-21HKSARPro QualifierHugo Chanhugocyk@netvigator.com
12/22CanadaPro QualifierMichelle Krackinfo@vancouverproshow.com
1/11-12/2022Saudi ArabiaPro QualifierAbdulaziz Awad Alanaziabdulaziz4fit@gmail.com
2/18-19/2022ColombiaNatural RegionalIbon Palacioibon2624@hotmail.com
2/19-20/2022ColombiaNatural Pro QualifierIbon Palacioibon2624@hotmail.com
3/12/2022MoroccoPro QualifierAbbad & BarakatMehdithereal1@gmail.com
3/18/2022SwedenPro QualifierHanne Gaineshanne.gaines@swedishfitness.se
3/19/2022LibyaPro QualifierMohammed Ashore & Barakatashor.classic@gmail.com
3/27/2022MexicoRegionalFrank Diazamericanmusclesupply@gmail.com
4/23/2022MexicoRegionalSlawomir Porowskislawomirporowski@icloud.com
5/21/2022RussiaPro QualifierOksana Grishinagrishinakususha@yahoo.com
10/29/2022GermanyPro QualifierDennis JamesPro_dennisjames@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *