blank

صفحه اصلی / اخبار مسابقات بدنسازی و فیتنس / تقویم مسابقات بین المللی NPC سال ۲۰۲۱ میلادی

تقویم مسابقات بین المللی NPC سال ۲۰۲۱ میلادی

blank

تقویم زیر مربوط به مسابقات اینترنشنال فدراسیون ان پی سی میباشد و از منبع سایت ان پی سی استخراج شده است. قبل از برنامه ریزی به منظور شرکت در مسابقات تقویم حتما مجددا از طریق ایمیل های درج شده آنرا استعلام نمائید.

Please address any questions to Tony Blinn at tblinn@ifbbpro.com.

DATE COUNTRY EVENT TYPE PROMOTER E-MAIL
2/13 Japan Regional Tamer El-Guindy tamer@musclecontest.com
2/20 Australia Regional Tony Doherty tony@arnoldclassic.com.au
2/21 Australia Regional Tony Doherty tony@arnoldclassic.com.au
2/21 Japan Regional & National Pro Qualifier Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
2/27 Australia Regional Tony Doherty tony@arnoldclassic.com.au
2/28 Australia Regional Tony Doherty tony@arnoldclassic.com.au
3/6 Brazil Regional Tamer El Guindy tamer@musclecontest.com
3/6 Australia Pro Qualifier Tony Doherty tony@arnoldclassic.com.au
3/13 Paraguay Regional Carlos Ayala npcparaguay@gmail.com
3/13-14 Brazil Regional Tamer El Guindy tamer@musclecontest.com
3/20 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
3/20 Brazil Regional Tamer El Guindy tamer@musclecontest.com
3/21 South Korea Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
3/21 Argentina Regional Marcelo Gil info@fma-argentina.com.ar
3/27 Brazil Regional Tamer El Guindy tamer@musclecontest.com
3/28 South Korea Natural Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
3/29 United Kingdom Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
4/2 South Africa Regional Champagne Productions candy@champagneproductions.co.za
4/4 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
4/10-11 Poland Regional Robert Piotrkowicz office@ifbbpro.pl
4/11 Mexico Regional Frank Diaz americanmusclesupply@gmail.com
4/11 Russia Pro Qualifier Chris Minnes events@centerpodium.com
4/17 United Kingdom Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
4/18 United Kingdom Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
4/18 South Korea Natural Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
4/24 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
4/24-25 Spain Regional Juan Carlos Beltran jc.beltran@bigman.es
4/25 South Korea Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
5/1 New Zealand Pro Qualifier (MP+BIK only) Moe Elmoussawi moesmuscle@yahoo.com
5/1-2 Russia Regional Oksana Grishina grishinaksusha@yahoo.com
5/2 South Korea Natural Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
5/2 United Kingdom Ben Weider Pro Qualifier 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
5/4 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
5/8-9 Spain Regional Pablo Martinez pabloms7@hotmail.com
5/9 South Korea Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
5/9 United Kingdom Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
5/15 Brazil Regional Tamer El Guindy tamer@musclecontest.com
5/15 Hungary Regional Ildiko Buranits info@fitparade.hu
5/15 South Korea Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
5/15 Poland Regional Robert Piotrkowicz office@ifbbpro.pl
5/16 Poland Pro Qualifier Robert Piotrkowicz office@ifbbpro.pl
5/16 South Korea Pro Qualifier Alex Hong cubeintl@gmail.com
5/22 Russia Pro Qualifier Oksana Grishina grishinaksusha@yahoo.com
5/22 Japan Pro Qualifier Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
5/23 Portugal Regional Sandra Ferreira ambdesportivos@gmail.com
5/23-24 Spain Regional Teba Roldan tebaroldan@hotmail.com
5/28-29 China Regional Hugo Chan hugocyk@netvigator.com
5/29 South Africa Regional Champagne Productions candy@champagneproduction.co.za
5/29 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
5/29 Brazil Regional Tamer El Guindy tamer@musclecontest.com
5/30 Italy Regional Gian Enrico Pica gpica@ifbbproitaly.com
5/30 Portugal Pro Qualifier Sandra Ferreira ambdesportivos@gmail.com
6/4-6 Spain Amateur Olympia Emilio Martinez emilio@emiliomartinez.com
6/5 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
6/5 South Korea Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
6/5 Brazil Regional Tamer El Guindy tamer@musclecontest.com
6/6 United Kingdom Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
6/13 South Korea Natural Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
6/13 Ukraine Pro Qualifier Valeriy Lutsak vlutsak.psl@gmail.com
6/19 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
6/19 Italy Regional Gian Enrico Pica gpica@ifbbproitaly.com
6/20 Italy Pro Qualifier Gian Enrico Pica gpica@ifbbproitaly.com
6/20 Brazil Regional Tamer El Guindy tamer@musclecontest.com
6/20 South Korea Regional Steve Kim sungyeobkim@gmail.com
6/26 Mexico Pro Qualifier Cayden Riley mexicosupershow@gmail.com
6/26-27 Bahamas Pro Qualifier Tim Gardner tgflex.florida@gmail.com
6/27 Netherlands Regional Liona Bergmann lionabergmann@gmail.com
7/3 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
7/3 South Korea Regional Steve Kim sungyeobkim@gmail.com
7/4 United Kingdom Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
7/10 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
7/10 South Korea Regional Steve Kim sungyeobkim@gmail.com
7/10-11 Spain Pro Qualifier Emilio Martinez emilio@emiliomartinez.com
7/11 South Korea Natural Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
7/16-17 Portugal Amateur Olympia Sandra Ferreira ambdesportivos@gmail.com
7/17 Mexico Regional Gabriel Velasco gvelascomur@gmail.com
7/17-18 Croatia Regional Gian Enrico Pica gpica@v-power.sm
7/18 South Korea Natural Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
7/24 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
7/24 South Korea Natural Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
7/25 South Korea Natural Pro Qualifier Alex Hong cubeintl@gmail.com
7/31 Mexico Regional Slawomir Porowski info@vallartabodyfitcontest.com.mx
7/31 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
8/1 South Korea Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
8/1 United Kingdom Pro Qualifier 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
8/3 HKSAR Regional Hugo Chan hugocyk@netvigator.com
8/7 New Zealand Pro Qualifier (WELL only) Moe Elmoussawi moesmuscle@yahoo.com
8/12-14 Spain European Pro Qualifier Gian Enrico Pica & Emilio Martinez gpica@ifbbproitaly.com & emilio@emiliomartinez.com
8/14 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
8/14 South Korea Regional Steve Kim sungyeobkim@gmail.com
8/14 New Zealand Pro Qualifier (CP only) Moe Elmoussawi moesmuscle@yahoo.com
8/15 South Korea Pro Qualifier Steve Kim sungyeobkim@gmail.com
8/22 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
8/22 United Kingdom Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
8/22 Argentina Regional Cristian Harten info@fma-argentina.com.ar
8/28 France Open + Natural Regional Ron Hache ronhache@unitz.ca
8/28 Poland Regional Robert Piotrkowicz office@ifbbpro.pl
8/29 Poland Pro Qualifier Robert Piotrkowicz office@ifbbpro.pl
8/29 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
9/4-5 Spain Regional Gabriel Opare & Emilio Martinez gabrielopare88@hotmail.com
9/4-5 Italy Regional Barbara Bagnuolo bb.IFBBProItaly@gmail.com
9/5 South Korea Natural Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
9/5 United Kingdom Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
9/10-12 Brazil Amateur Olympia Anderson Gomes Marinho andfenim@icloud.com
9/11 United Kingdom Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
9/11 New Zealand Pro Qualifier (FIG only) Moe Elmoussawi moesmuscle@yahoo.com
9/12 South Korea Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
9/12 Netherlands Regional Liona Bergmann lionabergmann@gmail.com
9/12 Finland Pro Qualifier 2 Bros Pros info@2bpevents.com
9/18 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
9/18 South Korea Regional Alex Hong cubeintl@gmail.com
9/18 Austria Regional Dr. Wolfgang Schober w.schober@npcaustria.at
9/18 Canada National Pro Qualifier Ron Hache ronhache@unitz.ca
9/18-19 Poland Regional Robert Piotrkowicz office@ifbbpro.pl
9/19 South Korea Pro Qualifier Alex Hong cubeintl@gmail.com
9/19 Norway Pro Qualifier 2 Bros Pros info@2bpevents.com
9/19 Austria Pro Qualifier Dr. Wolfgang Schober w.schober@npcaustria.at
9/19 United Kingdom Natural Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
9/19 Uruguay Regional Marta Aguiar expodeportesyritmos@gmail.com
9/25 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
9/25 Mexico Regional Humberto Kauffmann humberto@atlasbodybuilding.com
9/25-26 Italy Amateur Olympia Barbara Bagnuolo bb.IFBBProItaly@gmail.com
9/25-26 Spain Regional Raul Carrasco tebaroldan@hotmail.com
10/1-2 United Kingdom Arnold Amateur 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
10/2 South Africa Regional Champagne Productions candy@champagneproductions.co.za
10/2-3 Romania Regional Wings of Strength alina@wingsofstrength.net
10/2-3 Spain Regional Pablo Martinez pabloms7@hotmail.com
10/3 Italy Regional Barbara Bagnuolo bb.IFBBProItaly@gmail.com
10/5-6 USA Amateur Olympia Dan Solomon, Tamer El Guindy, Cayden Riley amateur@mrolympia.com
10/9 Sweden Regional Hanne Gaines hanne.gaines@swedishfitness.se
10/9 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
10/9 France Open + Natural Regional Ron Hache ronhache@unitz.ca
10/10 Bulgaria Regional Martin Rusanov promoterbulgaria@gmail.com
10/15 San Marino Regional Barbara Bagnuolo bb.IFBBProItaly@gmail.com
10/16 Mexico Pro Qualifier M&M Promotions info@monterreybodybuilding.com
10/16 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
10/16-17 Hungary Regional Ildiko Buranits info@fitparade.hu
10/16-17 Hungary Pro Qualifier Ildiko Buranits info@fitparade.hu
10/16-17 San Marino National Pro Qualifier Barbara Bagnuolo bb.IFBBProItaly@gmail.com
10/17 Argentina Regional Deborah Chahnarian info@fma-argentina.com.ar
10/23 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
10/23 Poland Regional Robert Piotrkowicz office@ifbbpro.pl
10/23-24 Spain Regional Pablo Martinez pabloms7@hotmail.com
10/24 Poland Pro Qualifier Robert Piotrkowicz office@ifbbpro.pl
10/24 Netherlands Regional Liona Bergmann lionabergmann@gmail.com
10/27-30 Brazil Pro Qualifier Tamer El-Guindy tamer@musclecontest.com
10/27-30 Brazil Master Pro Qualifier Tamer El-Guindy tamer@musclecontest.com
10/27-31 Egypt Amateur Olympia KO Squad info@kosquadegypt.org
10/30 Germany Pro Qualifier Dennis James pro_dennisjames@yahoo.com
10/30 Philippines Regional Pro Media lahainamae@gmail.com
10/30 South Africa Regional Champagne Productions candy@champagneproduction.co.za
10/30 France Open + Natural Regional Ron Hache ronhache@unitz.ca
10/31 Switzerland Regional Kathi Fleig info@1upevents.ch
10/31 Belgium Natural Regional Liona Bergmann lionabergmann@gmail.com
11/6 El Salvador Regional Maggie Cambronero & Neil Hill maggy305@gmail.com
11/6 New Zealand Pro Qualifier (BIK only) Moe Elmoussawi moesmuscle@yahoo.com
11/6 Ghana Regional Victor A. Baiden & William Bonac Baiden7va@gmail.com
11/6-7 Spain Regional Emilio Martinez emilio@emiliomartinez.com
11/6-7 Georgia Pro Qualifier Ben Samimi behnam2511@aol.com
11/7 El Salvador Pro Qualifier Maggie Cambronero & Neil Hill maggy305@gmail.com
11/7 United Kingdom Open + Natural Regional 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
11/7 Spain Ben Weider Pro Qualifier Emilio Martinez emilio@emiliomartinez.com
11/13 Romania Pro Qualifier Tim Gardner tgflex.florida@gmail.com
11/13-14 Japan Amateur Olympia Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
11/19 USA Natural Ben Weider WorldWide Classic Ron Hache & Gary Udit ronhache@unitz.ca & gudit@comcast.net
11/19-21 Argentina Amateur Olympia Tamer El-Guindy, Maz Ali, Fernando Loreiro tamer@musclecontest.com
11/20 France Open + Natural Regional Ron Hache ronhache@unitz.ca
11/20 Bermuda Pro Qualifier Serge Saric sergesaric@gmail.com
11/21 Denmark Amateur Olympia 2 Bros Pros info@2bpevents.com
11/26-27 Spain Pro Qualifier Emilio Martinez & Juan Carlos Beltran jc.beltran@bigman.es
11/26-27 Brazil Pro Qualifier Tamer El-Guindy tamer@musclecontest.com
11/27 Sweden National Regional Hanne Gaines hanne.gaines@swedishfitness.se
11/27 Canada Natural Pro Qualifier Rudy Jambrosic rudy.jambrosic@gmail.com
11/27-28 Colombia Natural Regional Ibon Palacio ibon2624@hotmail.com
11/28 United Kingdom Natural Pro Qualifier 2 Bros Pros ian@2bpevents.com
12/3 Lithuania Regional Barbara Bagnuolo bb.IFBBProItaly@gmail.com
12/3 Thailand Pro Qualifier Moe Elmoussawi moesmuscle@yahoo.com
12/3 South Africa Regional Champagne Productions candy@champagneproduction.co.za
12/3-5 India Amateur Olympia Sheru Aangrish sheru@sheruclassic.com
12/4 South Africa Pro Qualifier Champagne Productions candy@champagneproductions.co.za
12/4 Ireland Pro Qualifier Tamer El-Guindy tamer@musclecontest.com
12/4 Canada Pro Qualifier Ron Hache ronhache@unitz.ca
12/4-5 Lithuania Pro Qualifier Barbara Bagnuolo bb.IFBBProItaly@gmail.com
12/5 Japan Regional Takayuki Shoji info@ifbbpro-japan.com
12/9-10 Iraq Pro Qualifier Ben Samimi behnam2511@aol.com
12/10 Argentina Regional Fernando Loreiro loreirofernando@hotmail.com
12/11 Netherlands Regional Liona Bergmann lionabergmann@gmail.com
12/11 France Open + Natural Regional Ron Hache ronhache@unitz.ca
12/11-12 Argentina Pro Qualifier Fernando Loreiro loreirofernando@hotmail.com
12/12 Netherlands Pro Qualifier Liona Bergmann lionabergmann@gmail.com
12/17-18 Austria Pro Qualifier Tamer El-Guindy tamer@musclecontest.com
12/18 France Open + Natural Pro Qualifier Ron Hache ronhache@unitz.ca
12/19 District of Taiwan Pro Qualifier John Chen johnchenjc@hotmail.com
12/20-21 HKSAR Pro Qualifier Hugo Chan hugocyk@netvigator.com
12/22 Canada Pro Qualifier Michelle Krack info@vancouverproshow.com
1/11-12/2022 Saudi Arabia Pro Qualifier Abdulaziz Awad Alanazi abdulaziz4fit@gmail.com
2/18-19/2022 Colombia Natural Regional Ibon Palacio ibon2624@hotmail.com
2/19-20/2022 Colombia Natural Pro Qualifier Ibon Palacio ibon2624@hotmail.com
3/12/2022 Morocco Pro Qualifier Abbad & Barakat Mehdithereal1@gmail.com
3/18/2022 Sweden Pro Qualifier Hanne Gaines hanne.gaines@swedishfitness.se
3/19/2022 Libya Pro Qualifier Mohammed Ashore & Barakat ashor.classic@gmail.com
3/27/2022 Mexico Regional Frank Diaz americanmusclesupply@gmail.com
4/23/2022 Mexico Regional Slawomir Porowski slawomirporowski@icloud.com
5/21/2022 Russia Pro Qualifier Oksana Grishina grishinakususha@yahoo.com
10/29/2022 Germany Pro Qualifier Dennis James Pro_dennisjames@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلی
اینستاگرام
سبد خرید
تماس با ما