صفحه اصلی / اخبار مسابقات بدنسازی و فیتنس / اعلام اسامی قهرمانان مسابقات فیزیک٬ فیزیک کلاسیک و ماسکولار باشگاه‌های کشور – قزوین بهمن ۱۴۰۰

اعلام اسامی قهرمانان مسابقات فیزیک٬ فیزیک کلاسیک و ماسکولار باشگاه‌های کشور – قزوین بهمن ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار طی روزهای ۲۷ الی ۲۹ آبان ماه به میزبانی قزوین برگزار شد.

در مرحله نخست اسامی ورزشکاران ۱۰ تیم از استان های مختلف به شرح زیر اعلام شد:

شرکت کنندگان از استان گلستان:

عارف قجر، محمد مقصودلو، مهدی یعقوبی، ایمان آهنگری، اشکان داوطلب، رضا مسافری ( فیزیک )

سعید رستمی، علی غفاری ( ماسکولار )

شرکت کنندگان از استان یزد:

حمید ابوالحسنی، حمیدرضا محبوبی، حمید محمدیان ( فیزیک )

عباس چارباقر ( فیزیک کلاسیک )

شرکت کنندگان از استان آذربایجان شرقی:

محمود زارع، سیامک عزتی، عبدالمجید شادی، سعید شاورد، ابوالقاسم موسوی، علی زال پور، جوانشیر نجفی ( فیزیک )

نیما دینی، بهزاد بازدار، فردی پاسبان، حسین پاشازاده ( فیزیک کلاسیک )

شرکت کنندگان از استان خراسان شمالی:

علی حیدر آبادی، علی رضا قربانی مقدم، سعید ایزی، امیر حسین سلمانی، نیما حسین پور، محمد اسدی

شرکت کنندگان از استان قزوین:

محمد شیرمحمدی، میثم آرمین، هاشم محمدی، مهرداد طاهری، حسن قهرمانی، اکبر بیگلری، علیرضا سلملیان، سجاد محمد طاهری، مهدی بخشی، مهران امینی، علی دوانی ( فیزیک )

سید احمد کرمانی، محمد محمدی، سیدحسین حسینی، علی سلیمانی ( فیزیک کلاسیک )

حسین بابا، محمد قلی زاده، امیر لشگری ( ماسکولار )

شرکت کنندگان از استان البرز:

محمود زارع، امیر حسین طالبی، صادق رحیمی، مهدی رهنوی، محمد حسین زاده، سهیل خجسته، سامان حصاری، شهاب اسدی، رضا ابلاغی، میلاد روشن زاده، هادی بکدری، صالح صابری ( فیزیک )

امین باباخانی، محمد قلی زاده ( ماسکولار )

علی سلیمانی، مسعود صادقی ( فیزیک کلاسیک )

شرکت کنندگان از استان گیلان:

علیرضا اکباتانی، مهدی منتظری، مهدی شمس الدین، جواد اسمعیلی، مهدی کاظمی، حسین آرامی، پیام یکتازاده، مصطفی رمضانپور، سینا میرزایی، سهیل خواسته، پدرام غریبی، علی محمدیان، فرزین پاکوبی ( فیزیک )

محمد رضا حقیقت خواه، نیما تقی زاده، محمد مهدی پور مشعل ( فیزیک کلاسیک )

شرکت کنندگان از استان خراسان جنوبی:

محمد سیروسی ( ماسکولار )

شرکت کنندگان از استان اردبیل:

مهدی اصغرزاده، یوسف سیف الهی ( فیزیک )

شرکت کنندگان از استان قم:

امجد برامسین، حمیدرضا سبزعلیان، امید جعفری، علی شکری، مهدی حاجیان، محمد احسان صادقی، حسین مژدهی فر، حمیدرضا مهدیان، حکیم یوسفی، ابوالفضل زینلی، ابوالفضل صالحی، محمد کلهر

استارت مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور در قزوین/ نفرات برتر فیزیک جوانان معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این دوره از رقابت ها با حضور ٣٢٠ ورزشکار در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار به میزبانی قزوین آغاز شد.

صبح امروز رقابت های فیزیک جوانان در سه دسته پیگیری شد که نتایج آن به شرح زیر است:

دسته اول:

  1. سعید جلیل وند (تهران)
  2. ابوالفضل زینلی (قم)
  3. مهدی کاظمی آذر (گیلان)
  4. محمد محمودی (خراسان رضوی)
  5. امیررضا ناصحی (تهران)
  6. بنامین سلیمانیان (اصفهان)

دسته دوم:

  1. محمدعلی یزدان سرشت (فارس)
  2. علیرضا اکباتانی (تهران)
  3. سینا میرزایی (گیلان)
  4. وحید مرادی نژاد (خوزستان)
  5. معین رحمان زاده (آذربایجان شرقی)
  6. سعید ناطق (خراسان رضوی)

دسته سوم:

  1. حمید مرنگی (تهران)
  2. علی سیف صادقی (تهران)
  3. جابر خواجه وند (مازندران)
  4. ابوالفضل صالحی (قم)
  5. ابوالفضل حاج باقو (تهران)
  6. امیرمحمد چراغی (کرمانشاه)

قهرمانان سه دسته اول فیزیک بزرگسالان باشگاههای کشور مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پروش اندام، در ادامه مسابقات روز نخست هجدهمین دوره رقابت های فیزیک باشگاههای کشور در قزوین نفرات برتر سه دسته نخست فیزیک بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند:

دسته اول:

  1. حمیدرضا شهسواری (همدان)
  2. سعید جلیل وند (تهران)
  3. حسام فتحی آذر (تهران)
  4. حمید محمدیان (یزد)
  5. علی حیدری (هرمزگان)
  6. امیر عرب (تهران)

دسته دوم:

  1. سیدمحمدجواد هادی نژاد (تهران)
  2. حسین نصیراحمدی (مازندران)
  3. کامبیز حیدری (خراسان رضوی)
  4. ایوب جلیلی (تهران)
  5. علیرضا اسدپور (هرمزگان)
  6. اهورا انفرادی (آذربایجان غربی)

دسته سوم:

  1. مانی سالاری (تهران)
  2. محمود بیات (مرکزی)
  3. شاهین ملایی (تهران)
  4. حامد دهقانی نیا (تهران)
  5. مهدی شمس الدین (گیلان)
  6. رضا عسگری فرد (بوشهر)

معرفی نفرات برتر سه دسته آخر فیزیک قهرمانی باشگاههای کشور/ مانی سالاری اوورال فیزیک شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در ادامه هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی فیزیک باشگاههای کشور، رقابت در دسته های چهارم، پنجم و ششم فیزیک بزرگسالان معرفی شدند. لیست نفرات برتر سه دسته آخر فیزیک بزرگسالان به شرح زیر است:

دسته چهارم:

  1. ایوب بسامی (قزوین)
  2. هاشم محمدی دوست (قزوین)
  3. محمد مرادی (کرمانشاه)
  4. کیوان رشیدی (خراسان رضوی)
  5. مهدی آقاجانی (تهران)
  6. محمد حسین زاده (البرز)

دسته پنجم:

  1. هادی بکوری (البرز)
  2. مرتضی اصغری (تهران)
  3. مهدی منتظری (تهران)
  4. علیرضا سلملیان (مازندران)
  5. آبتین شعبانیان (اصفهان)
  6. کوشا پهلوان زاده (آذربایجان غربی)

دسته ششم:

  1. رضا آقیلاغی (البرز)
  2. حمیدرضا مرنگی (تهران)
  3. محمداحسان صادقی (قم)
  4. سید جاوید اشرفی (تهران)
  5. جوانشیر نجفی (آذربایجان شرقی)
  6. حسن قهرمانی (قزوین)

گفتنی است؛ مانی سالاری، قهرمان دسته سوم مسابقات فیزیک قهرمانی باشگاههای کشور در قزوین در پایان روز نخست مسابقات در رقابت با قهرمانان سایر دسته ها به عنوان اوورالی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در روز نخست مسابقات فیزیک باشگاههای کشور مسابقات در دو بخش فیزیک جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

در پایان رقابت ها تیم های برتر به شرح زیر معرفی شدند:

  1. بی ٢ فیتنس تهران، ۶٧ امتیاز
  2. آتش‌نشانان اسکات تهران، ۴۶ امتیاز
  3. البرز الف، ٣٧ امتیاز

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، هجدهمین دوره مسابقات فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاههای کشور طی روزهای ۲۷ تا ۲۹ بهمن ماه به میزبانی استان قزوین برگزار شد. در روز پایانی مسابقات، ورزشکاران در رشته فیزیک کلاسیک به رقابت پرداختند و نفرات برتر در پنج دسته معرفی شدند. همچنین رده بندی تیم های برتر رشته فیزیک کلاسیک به شرح زیر اعلام شد:

  1. پژمان البرز، 48 امتیاز
  2. بی 2 فیتنس تهران، 41 امتیاز
  3. اصفهان، 33 امتیاز

قهرمانان رشته ماسکولار

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، روز دوم هجدهمین دوره مسابقات فیزیک قهرمانی باشگاههای کشور صبح امروز جمعه ٢٩ بهمن ماه آغاز شد. در ابتدا مسابقات در رشته ماسکولار و در دو دسته پیگیری شد که نتایج آن به شرح زیر است:

دسته اول:

  1. رامتین نادری (اصفهان)
  2. محمدحسن دایی (تهران)
  3. ساسان حسینی (کرمانشاه)
  4. امیرحسین مختاری (تهران)
  5. ابوالفضل شافعی (تهران)
  6. یاسین قدرتی (زنجان)

دسته دوم:

  1. محمدسالار روان شاد (تهران)
  2. حسام الدین نظری (تهران)
  3. محمد متین سیروسی (تهران)
  4. امیرحسین لشکری (قزوین)
  5. امید حصاری (خراسان رضوی)
  6. علی غلامی اصل (اصفهان)

نفرات دسته های چهارم و پنجم و اوورال رشته فیزیک کلاسیک

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در روز دوم و پایانی مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور رقابت در رشته فیزیک کلاسیک پیگیری شد. نفرات برتر دو دسته آخر فیزیک کلاسیک به شرح زیر معرفی شدند:

دسته چهارم:

  1. سیدحسین حسینی (قزوین)
  2. عبدالحسین کشوری (بوشهر)
  3. جواد فخری (تهران)
  4. سعید مرادی (هرمزگان)
  5. حمیدرصا سبزعلیان (قم)
  6. مهرداد هخامنش (اصفهان)

دسته پنجم:

  1. علی نوروزی (تهران)
  2. امیرسیاح امیدی (تهران)
  3. بهزاد ولی نژاد (البرز)
  4. محمد مهدی پور (گیلان)
  5. حسن پاشازاده (آذربایجان شرقی)
  6. یوسف رضایی نسب (فارس)

گفتنی است؛ سامان الفتی، قهرمان دسته سوم در پایان رقابت های فیزیک کلاسیک به عنوان اوورالی(قهرمان قهرمانان) معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.